مشاوره بیم

 • چه می خواهیم؟

  بیمایزرBimiser یک برند ارایه کننده خدمات مهندسی با بهره گیری از رویکرد مدل سازی اطلاعات ساختمان یا همان بیم(BIM) می باشد. بیمایزرBimiser قصد دارد تا با روشی نوین و به روز مطابق با استانداردهای بین المللی خدمات مهندسی مرتبط با یک پروژه را از زمان برنامه ریزی تا تحویل کامل با کیفیت بالا ارایه نماید.ما بر آنیم تا در پشت صحنه پروژه های کوچک و بزرگ به عنوان همکاری قابل اعتماد در کنار مشتریان خود باشیم.

  شما در کدام دسته از مشتریان ما قرار دارید

  مهندسین سازه و تاسیسات

  معمــــــــاران

  پیمانکاران و سازندگان

   مهندسین مشاور

 • 1
 • مهندسین مشاور

  مهندسین مشاور

  همکاری بیمایرز (Bimiser) با این گروه از مشتریان اغلب در فاز صفر ومطالعاتی می باشد ما با ابزارهای گوناگون و با استفاده از رویکرد بیم(BIM) در بررسیهای اولیه طرح شامل آنالیز سایت، جانمایی پروژه، بررسی وضعیت توپوگرافی واقلیمی، تخمین های مالی اولیه و ...  با کاهش زمان طراحی و هزینه های مطالعاتی ضمن حفظ دقت و کیفیت خدمات خود را به این گروه از مشتریان ارایه خواهیم کرد.  

 • معمــــــــاران

  معمــــــــاران

  مهم نیست که شما یک شرکت معماری بزرگ باشید و یا اینکه به تنهایی در دفتر خانگی خود مشغول انجام فعالیتهای حرفه ای خود هستید. شاید شما تا کنون بیم (BIM) را در سیستم کاری خود به کار بسته اید و شاید هم نه، فارغ از این موضوع موجب افتخار بیمایزر(Bimiser) خواهد بود تا با استفاده از بیم(BIM) و کاهش هزینه های نیروی انسانی شما ضمن حفظ کیفیت، سرعت تحویل پروژه های شما را افزایش بخشد ما در کلیه فازهای یک پروژه با مدلهای مختلف همکاری خدماتی نظیر تولید مدل با سطوح اطلاعاتی متفاوت (LOD)، تهیه مستندات و نقشه های الکترونیکی متناسب با مرحله طراحی، تصویر سازی سه بعدی و خدمات پرزانته طرح در کنار شما خواهیم بود.

 • مهندسین سازه و تاسیسات

  مهندسین سازه و تاسیسات

  یکی از چالشهای مهندسین سازه و تاسیسات ارایه طرحهایی است که علاوه بر اقتصادی و ایمن بودن با سایر گروههای طراحی نیز هماهنگ باشد عموماً طراحی توسط این گروه از مهندسین خصوصاً مندسین سازه بر اساس نقشه های دوبعدی می باشد که اغلب موجب بروز تناقضات طراحی (Clash) می گردد.زمان بر بودن کنترل نقشه های دو بعدی میان سایر گروههای طراحی صرف نظر از هزینه بر بودن در بر گیرنده خطای انسانی است. ما با رویکرد مدلسازی و شبیه سازی طرح به صورت یک مدل و بررسی آن طراحان را از تناقضات احتمالی مطلع ساخته و با برآورد های تخمینی سریع امکان انتخاب بهترین گزینه طراحی را برای طراحان فراهم می سازیم فراتر از این تهیه نقشه ها و مستندات دیجیتالی تولید شده توسط ابزارهای بیم از جمله خدمات ما برای ایجاد ارزش در کسب و کار شما خواهد بود.

 • پیمانکاران و سازندگان

  پیمانکاران و سازندگان

  یکی از گروههای مشتریانی  که به شدت از منافع حاصل از رویکرد بیم(BIM) استفاده خواهند برد پیمانکاران و سازندگان می باشند. خدمات ما به این دسته شامل خدمات پیش از ساخت و حین ساخت می باشد. ازجمله خدمات پیش از ساخت می توان به آنالیز روشهای ساخت و برآورد مالی پروژه اشاره کرد و خدمات حین ساخت شامل کنترل پروژه تهیه مدلها ونقشه های کارگاهی (Shop Drawings) می باشد صرفه جویی در زمان و ارایه چشم اندازی واضح از مسیر پروژه به واسطه بهره گیری از رویکرد بیم(BIM) ارزشی است که ما برای این گروه از مشتریان ایجاد می کنیم.

 • 1

تعدادی از مشتریان ما

 • 1